Aktualizacja: kwiecień 2021 r.

Informacje

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła stara się zapewnić dostępność swoich usług osobom niepełnosprawnym.Staramy się aby nasza strona internetowa była łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, w przekonaniu, że każdy człowiek ma prawo do godnego życia, równości, komfortu i niezależność.

Dostępność na Naszaszkola.katowice.pl

Naszaszkola.katowice.pl udostępnia Widget Dostępności Serwisu UserWay, który jest zasilany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie umożliwia naszaszkola.katowice.pl poprawę zgodności z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Naszaszkola.katowice.pl menu dostępności można włączyć poprzez naciśnięcie klawisza tabulatora, gdy pierwsza strona ładuje lub klikając menu dostępności ikona na rogu wyświetlonej stronie. Po uruchomieniu menu dostępności poczekaj chwilę, aż zostanie ono załadowane w całości.

Zrzeczenie się

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła nie ustaje w wysiłkach zmierzających do ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że naszym zbiorowym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego użytkowania także osobom niepełnosprawnym.

W ramach ciągłego doskonalenia i naprawiania problemów z dostępnością, regularnie skanujemy naszaszkola.katowice.pl za pomocą skanera dostępności UserWay, aby zidentyfikować i naprawić wszelkie możliwe bariery dostępności na naszej stronie. Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści znajdowały się na Naszaszkola.katowice.pl w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie zostać jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Dla Ciebie

Jeśli masz trudności z jakąkolwiek treścią na Naszaszkola.katowice.pl lub potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek częścią naszej strony, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Niepubliczną Szkołą Podstawową Nasza Szkoła Obsługi Klienta w następujący sposób:

E-mail: sekretariat@naszaszkolakatowice.pl Telefon: 48883999803