You are currently viewing Czerwiec w Naszej Szkole

Czerwiec w Naszej Szkole

Dzień Taty

Wszystkim kochanym Tatusiom życzymy tego co najlepsze!

Alpaki 22.06

A dziś takie wydarzenie w Naszej Szkole 🙂

Ozoboty

Powtórzenie wiadomości na temat legend. Tak, ale z wykorzystaniem… ozobotów. Wzorując się na pomyśle Pierwszaków Uczniowie klas czwartych przygotowali ilustracje do wszystkich poznanych legend. Następnie podzielili je na poszczególne regiony Polski i wcielili się w rolę przewodników.Dzięki współpracy uczą się wszyscy, nie tylko Uczniowie!PS. Dziękujemy p. Uli za narysowanie pięknych map!

Lekcja języka polskiego

W piątek po wycieczce klasy IV mogły wybrać, co chcą robić na języku polskim. Wybrały cały pakiet mimo zmęczenia po górskiej wycieczce!

Wycieczka szkolna

17 czerwca odbyła się nasza wielka wycieczka. Było nas naprawdę duuużo. Uczniowie, rodzice, rodzeństwa, babcie, kadra szkoły. Wszyscy się spisali na medal dzielnie wędrując, rozmawiając, bawiąc się, jedząc i pijąc. To była prawdziwa integracja. Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszym wyjeździe, a pani Agata Łozińska za organizację. Może we wrześniu powtórka?

Dzień pustej klasy

Dzień Pustej Klasy za nami, ale przy takiej pogodzie nikomu się nie chce siedzieć w sali. A co powiecie na naukę na świeżym powietrzu? Klasa 1a doskonaliła tak dzisiaj umiejętności matematyczne

Lekcja fizyki

Czy na fizyce jest nudno? W naszej szkole absolutnie nie!!! Pan Andrzej pokazał uczniom jak działa prosty generator, który gromadzi ładunki elektryczne. Uczniowie robili doświadczenie z pomocą urządzenia Van de Graafa. Fizyka to fajna zabawa.

Dzień sportu

10 czerwca odbył się dzień sportu. Zabawy co niemiara. Był konkurs na przebranie – również w kategorii dorosłych, gry i zabawy zręcznościowe, nagrody, a na koniec słodki poczęstunek.Dziękujemy wszystkim za organizację, szczególnie panu Michał Dobrzyński i Marcin Aleksandrowicz .Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i świetnej zabawy. Więcej zdjęć:

Więcej zdjęć:

Teatrzyk klasowy IV B

Klasa IV b pracowała w ostatnim czasie nad przygotowaniem teatrzyku klasowego o Bazyliszku . Efekty przedstawiamy na fotografiach. Taka radość bierze się tylko ze spontanicznych pomysłów. Towarzyszy tworzeniu i buduje wewnętrzną motywację. A przy okazji cały czas się czegoś uczymy, przede wszystkim o sobie samych.

Lekcje plastyki

Takie cuda robili uczniowie klasy 4b na plastyce!

Dzień Dziecka

Z okazji dnia dziecka odbyły się w Naszej Szkole gry i zabawy koreańskie. Było mega dużo śmiechu z kosztowaniem różnych potraw. Podczas gier zespołowych pomagaliśmy sobie zachęcając do boju, ale cały czas pamiętaliśmy, że naszym celem jest dobra zabawa. Na zakończenie wybieraliśmy za pomocą ust cukierki z miski, które były schowane w… mące. Dziękujemy pani Basi za zorganizowanie dzisiejszego dnia.

Klasy 1-3 z okazji dzisiejszego święta wybrały się do sali zabaw.Szaleństwom nie było końca. Bawili się świetnie wszyscy, nawet ci całkiem duzi