Czerwiec w Naszej Szkole

Czerwiec w Naszej Szkole

Lekcja fizyki

Czy na fizyce jest nudno? W naszej szkole absolutnie nie!!! Pan Andrzej pokazał uczniom jak działa prosty generator, który gromadzi ładunki elektryczne. Uczniowie robili doświadczenie z pomocą urządzenia Van de Graafa. Fizyka to fajna zabawa.

Dzień sportu

10 czerwca odbył się dzień sportu. Zabawy co niemiara. Był konkurs na przebranie – również w kategorii dorosłych, gry i zabawy zręcznościowe, nagrody, a na koniec słodki poczęstunek.Dziękujemy wszystkim za organizację, szczególnie panu Michał Dobrzyński i Marcin Aleksandrowicz .Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i świetnej zabawy. Więcej zdjęć:

Więcej zdjęć:

Teatrzyk klasowy IV B

Klasa IV b pracowała w ostatnim czasie nad przygotowaniem teatrzyku klasowego o Bazyliszku . Efekty przedstawiamy na fotografiach. Taka radość bierze się tylko ze spontanicznych pomysłów. Towarzyszy tworzeniu i buduje wewnętrzną motywację. A przy okazji cały czas się czegoś uczymy, przede wszystkim o sobie samych.

Lekcje plastyki

Takie cuda robili uczniowie klasy 4b na plastyce!

Dzień Dziecka

Z okazji dnia dziecka odbyły się w Naszej Szkole gry i zabawy koreańskie. Było mega dużo śmiechu z kosztowaniem różnych potraw. Podczas gier zespołowych pomagaliśmy sobie zachęcając do boju, ale cały czas pamiętaliśmy, że naszym celem jest dobra zabawa. Na zakończenie wybieraliśmy za pomocą ust cukierki z miski, które były schowane w… mące. Dziękujemy pani Basi za zorganizowanie dzisiejszego dnia.

Klasy 1-3 z okazji dzisiejszego święta wybrały się do sali zabaw.Szaleństwom nie było końca. Bawili się świetnie wszyscy, nawet ci całkiem duzi