You are currently viewing Druk 3D i obserwacje astronomiczne

Druk 3D i obserwacje astronomiczne

Drukarki 3D

Nasze drukarki 3D zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości wystartowały 🙂

Pierwsze próbne wydruki 3D okazały się udane. Nasi uczniowie uczą się podstaw druku i modelowania 3d.

Teleskop

Dzisiaj na fizyce pan Andrzej uruchomił nasz nowy nabytek – teleskop. Na razie sprawdziliśmy jego możliwości w dzień natomiast mamy w planie zabrać go na naszą wycieczkę w góry. Wtedy wieczorem zobaczymy co dzieje się na niebie.

#LaboratoriaPrzyszłości#CentrumGovTech#MEiN#technologie#edukacja#nauka#EdTech#EduTech#szkoła#innowacje

Ten post ma 2 komentarzy

1. Laboratorium Druku 3D

Służymy radą i pomocą jeśli chodzi o wydruki 3D. organizujemy również szkolenia dla szkół. Zapraszamy do współpracy 🙂

2. NSKatowice5

Dziękujemy, będziemy pamiętali. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą mogli skorzystać z Waszych szkoleń z druku 3D.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.