You are currently viewing Drukowanie 3D na Andrzejki

Drukowanie 3D na Andrzejki

W Listopadzie drukarka 3d przydała się do drukowania przygotowanych przez uczniów akcesoriów przydatnych przy andrzejkowych wróżbach. Lanie wosku przez dziurkę od klucza i odczytywanie przygód czekających nas w przyszłym roku jest zawsze bardzo ciekawe.

Druki 3D wykonano używając sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Więcej informacji: https://naszaszkola.katowice.pl/sprawozdanie-z-wykorzystanych-srodkow-w-ramach-programu-laboratoria-przyszlosci/

#laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje