You are currently viewing Dzień Nauczyciela 2023

Dzień Nauczyciela 2023

Chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom obsługi za ich ogromne zaangażowanie, pasję i trud włożony w edukację naszych dzieci. Dzięki Wam, drodzy nauczyciele, uczymy się nie tylko wiedzy, ale również wartości, które kształtują naszą przyszłość.
W tym wyjątkowym dniu, nasza piąta klasa przygotowała specjalną niespodziankę dla Was, drodzy nauczyciele! Oto nasza piosenka dedykowana wszystkim pedagogom, którzy troszczą się o nasz rozwój i sukcesy. Dziękujemy za wszystko, czego nas nauczyliście i jak wiele dla nas robicie!

Film nagrano używając sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Więcej informacji: https://naszaszkola.katowice.pl/sprawozdanie-z-wykorzystanych-srodkow-w-ramach-programu-laboratoria-przyszlosci/

#laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje