You are currently viewing Liceum Ogólnokształcące Nasza Szkoła

Liceum Ogólnokształcące Nasza Szkoła

Kochani sympatycy Naszej Szkoły

Chcemy się pochwalić, że zarejestrowaliśmy Liceum Ogólnokształcące „Nasza Szkoła”. Zostaliśmy wpisani do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice ewidencji niepublicznych szkół i placówek pod numerem 6/2022.

Ruszamy od września 2023, nabór przewidujemy wyłącznie do pierwszej klasy.

Wkrótce więcej szczegółów.

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Nasza Szkoła Żory

    Gratulujemy! Cieszymy się, że możemy być częścią tak prężnie rozwijającej się szkoły. Mamy nadzieję, że za kilka lat w Żorach również powstanie taka placówka.

  2. Maciek

    Super sprawa! Tylko tak dalej. Do tej pory dzieci po ukończeniu szkoły podstawowej często nie znnajdowały tak dobrej placówki, w której przede wszystkim liczy się DZIECKO.

  3. Kasia

    Jako doradca zawodowy pracujący również z dziećmi i rodzicami dzieci z orzeczeniem często poruszaliśmy problem związany z wyborem szkoły ponadpodstawowej. Zmiana otoczenia i przyjaciół często powodowała, że dotychczasowe osiągnięcia dziecka cofały się. Gratuluję pomysłu i wytrwałości w realizacji założonych celów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.