You are currently viewing Maj 2022

Maj 2022

Wizyta w izbie tradycji

Wizyta i izbie tradycji śląskiej w SP nr 3 w Rudzie śląskiej, czyli podróż w czasie jak żyli nasi dziadkowie, prababcie, jakich sprzętów używali, rozmowa o śląskim Kopciuszku. Wpisaliśmy się też do kroniki pamiątkowej. Dzieciakom bardzo się podobało, warto znać swoją małą ojczyznę i jej tradycje i kulturę.Dziękujemy pani Celinie Ungier za zaproszenie.

Wycieczka do zoo

Wczoraj nasi uczniowie udali się na wycieczkę do ZOO w Opolu.Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i już czekamy na kolejne wyjazdy. Wiosna to przecież czas wycieczek i nauki w terenie.Kto jeszcze nie był w opolskim ZOO powinien nadrobić tę zaległość.

Zmagania z historią klas 1-3

Nisko kłaniamy się Pani Ani Dennis, która przygotowała dla nas tę atrakcję. Był film, który opowiadał o kulisach powstania Konstytucji 3 Maja, quizy i praca do wykonania.Taką historię to każdy lubi.