You are currently viewing Maj w Naszej Szkole

Maj w Naszej Szkole

Wycieczka klas I-III

Taką piękną pogodę trzeba wykorzystać. Dlatego dzisiejszy dzień klasy 1-3 spędziły bardzo aktywnie. Wybraliśmy się do Parku Zadole, gdzie uczniowie mogli poszaleć na placu zabaw ucząc się jednocześnie wielu przydatnych umiejętności. Skorzystaliśmy także z dobrodziejstw pobliskiej tężni.

„Mieszkańcy łąki” klasa 1B

„Mieszkańcy łąki” to temat lekcji w klasie 1B. Uczniowie dowiedzieli się, jakie znaczenie w ekosystemie mają wybrane owady i zwierzęta. Wspólnie przygotowali plakat wiosennej łąki.

Święto 3 maja

W Naszej Szkole uczciliśmy je między innymi tak jak na filmie. Dziękujemy pani Magdzie

TV Nasza Szkoła już nadaje

Czy pierwszaki mogą mieć swój program informacyjny w TV? Oczywiście, że tak! TV Nasza Szkoła już nadaje.

Robotyka – poszerzamy wiedzę o Polsce

Utrwalanie wiedzy o Polsce z użyciem robotów? Czemu nie! Z okazji zbliżającej się majówki najmłodsze klasy przypominały sobie symbole narodowe, a następnie zabrały małego Ozobota na wycieczkę po największych polskich miastach. Przyszykowana przez nich makieta robi wrażenie!!!

Konkurs plastyczny z okazji Święta 3 Maja

Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Naszej Szkole zorganizowaliśmy konkurs plastyczny

1. miejsce zajęła klasa IVa
  2. klasa II/IIIa