You are currently viewing Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia jak co roku w Naszej Szkole pojawił się od dawna oczekiwany gość. Do naszych drzwi zawitał sam Mikołaj! To niezwykłe wydarzenie wypełniło nasze klasy i korytarze śmiechem.

Mikołaj spędził czas z uczniami, a także zaserwował kilka magicznych opowieści. Każdy uczeń bez względu na wiek, miał szansę podzielić się swoimi dobrymi uczynkami z minionego roku i wysłuchać pochwał od samego Świętego Mikołaja.

Ta wizyta Mikołaja na pewno na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia oraz pracowników szkoły.Tak to nie żart – nauczyciele również dostali prezenty! Dla nas odwiedziny Mikołaja dokładnie 6 grudnia to nie tylko moment obdarowywania prezentami, ale również czas wspólnego świętowania i budowania świątecznego ducha wspólnoty szkolnej.

Dzięki tej wizycie, Nasza Szkoła stała się jeszcze bardziej magicznym miejscem, pełnym ciepła, uśmiechów i radości. Wszyscy już niecierpliwie czekają na następne świąteczne wydarzenia, które sprawią, że atmosfera w szkole będzie jeszcze bardziej niezwykła!