You are currently viewing Nagrywamy nowoczesnym sprzętem

Nagrywamy nowoczesnym sprzętem

Jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów naszego wyposażenia są zakupione w ramach udziału w programie Laboratoria Przyszłości aparaty, mikrofony i sprzęt doświetlający. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jakość naszych filmów i zdjęć znacznie wzrosła. Dodatkowo wśród uczniów odkrywamy prawdziwe talenty reżyserskie i operatorskie. Zresztą po co dużo pisać zobaczcie sami.

Spis treści

Dzień Mamy

Dzień Książki

Nasza Szkoła dołączyła do programu #laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Więcej informacji: https://naszaszkola.katowice.pl/sprawozdanie-z-wykorzystanych-srodkow-w-ramach-programu-laboratoria-przyszlosci/

#laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje