You are currently viewing Nie nudzimy się

Nie nudzimy się

U nas ciągle coś się dzieje.

Klasa VIII podążała śladami „Balladyny”. Na szczęście były to tylko literackie tropy, stanowiące dla nas przestrogę, że jeśli raz zejdziemy na złą drogę, bardzo trudno wrócić na tę właściwą. Był list gończy, była lektura w pudełku, a nawet escape room. Zainspirowani pomysłami pani Justyny Jędrzejak analizowaliśmy też plakaty teatralne , a nawet szukaliśmy analogii w coverze „Nieznajomy” w wykonaniu zespołu „Tulia” (oryginał: Dawid Podsiadło).

Klasa IV podsumowała swoją wiedzę na temat baśni zdobytą w czasie lekcji zdalnych. Poniżej w galerii efekty Ich pracy.

Klasa 1b i 3 przygotowała przedstawienie pt.: „Trzy świnki”. Na początek zrobiliśmy kukiełki i stworzyliśmy scenę teatralną. Po intensywnych próbach nastąpiła premiera naszego spektaklu. Na koniec otrzymaliśmy owacje na stojąco