You are currently viewing Pasjami uwielbiamy pasje naszych uczniów

Pasjami uwielbiamy pasje naszych uczniów

Chyba już kiedyś wspominaliśmy, że „pasjami uwielbiamy pasje naszych uczniów”
Koniecznie zobaczcie wspaniałe rodzinne filmy, pełne pasji właśnie, stworzone w ramach projektu realizowanego przez czwartoklasistów na lekcji języka polskiego.

Kochani Rodzice

Na co dzień staramy się Was wspierać, ale wiele razy już dowiedliście, że my też możemy liczyć na Was. Ostatnie dni wyraźnie to pokazały. Kiedy wielu z nas było naprawdę trudno, wspieraliście nas dobrym słowem (na przykład żeby test na covid nie był zbyt przykry, a objawy po szczepieniu szybko ustąpiły) lub działaniem. Swoją życzliwością dajecie nam nadzieję na to, że wszystko będzie dobrze.
Motto naszych nauczycieli: „RAZEM DAMY RADĘ” w tym trudnym czasie nabrało nowego znaczenia. Dziękujemy Wam za to!

Dziękujemy za zaangażowanie. Jesteśmy dumni, że mamy takich Uczniów.