You are currently viewing Październik 2021

Październik 2021

Europejski Tydzień Kodowania

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w codeweek czyli inicjatywie, w której uczniowie uczą się programowania poprzez zabawę. Dzięki naszym urządzeniom i programom wspierającym uczniów informatyka jest znacznie bardziej przystępna dla każdego!

Ekoroboty

Klasy szóste konstruowały „ekoroboty„. Odpady okazały się bardzo przydatne, a roboty wyglądają imponująco. Ciekawe co mogą za nas zrobić?

Dzień Nauczyciela

Wszystkim naszym nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia :). Dziękujemy, że jesteście z nami! Zobaczcie co dla naszych nauczycieli przygotowali uczniowie razem z p. Magdą i p. Agnieszką.

Pasowanie na Ucznia

Dziś 12 października odbyło się w Naszej Szkole uroczyste pasowanie na ucznia. Dziękujemy Dzieciom za wzorowy udział i Rodzicom za liczne przybycie i udział w zabawach.

Więcej zdjęć na naszym dysku: https://drive.google.com/drive/folders/1w1f5xcGBcsEfua9cSh44ULgo2tlAchlo?usp=sharing

Hipoterapia

Pomimo deszczowej pogody nasi młodsi uczniowie wsiedli z uśmiechem na konie. Hipoterapia ma wiele zalet, a przede wszystkim daje mnóstwo powodów do uśmiechu.

Wycieczka do Wrocławia

W piątek i sobotę klasy siódme były na wycieczce we Wrocławiu. Piękna pogoda sprzyjała zwiedzaniu, podziwianiu i dobrej zabawie.Wszyscy wrócili w doskonałych humorach, a piękny Wrocław polecamy każdemu.