You are currently viewing Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Aktualizacja 28 marzec 2022

W tym tygodniu odbędą się eksperymenty z chemii i fizyki 🧪🧫. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Aktualizacja 22 marzec 2022

Kolejny „Wtorek dla Ukrainy”. Trochę sportu, a potem kanapki.

Ще один вівторок для України.Сьогодні трохи спорту, потім бутерброди.

Aktualizacja 18 marzec 2022

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i mam z Ukrainy czyli nasz pierwszy „Wtorek dla Ukrainy”. Na kolejne spotkanie zapraszamy za tydzień.

Aktualizacja 15 marzec 2022

W każdy wtorek od 15 marca w godzinach 15.00-17.00 zapraszamy ukraińskie mamy z dziećmi w wieku 6-12 lat do Nasze Szkoły.
Vita i Natali – nauczycielki z Ukrainy poprowadzą dla dzieci zajęcia (gry i zabawy), a mamy w tym czasie mogą napić się kawy i porozmawiać. Zajęcia są bezpłatne.

Щовівторка, 15 березня, з 15:00 до 17:00 запрошуємо до нашої школи українських мам з дітьми 6-12 років. Віта та Наталі – вчителі з України проводитимуть заходи для дітей (ігри та заходи), а мами в цей час зможуть випити кави та поспілкуватися. заняття безкоштовні

Aktualizacja 7 marzec 2022

W budynku Naszej Szkoły w dawnym barze zorganizowano miejsce dla osób potrzebujących noclegów . Na tą chwilę mamy 3 łóżka szpitalne, masę krzeseł i jakieś meble. Abyśmy mogli komuś pomóc, to poza oczywistymi kwestiami takimi jak jedzenie i picie potrzebujemy:1

  • Materacy
  • Łóżek
  • Prześcieradeł
  • Koców/ kołder
  • Poduszek
  • Pościeli;

Aktualizacja 3 marzec 2022

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przyłączyli się do pomocy Ukrainie 🇺🇦. Dzisiaj zawieźliśmy pierwszy transport darów do magazynu Siemianowice dla Ukrainy. Każdy pomaga jak potrafi. Nasi uczniowie zrobili piękne rysunki dla swoich ukraińskich kolegów. Nadal można przynosić środki opatrunkowe, śpiwory, latarki, baterie, powerbanki i wszystko co może się przydać żołnierzom.

My również dołączamy do akcji pomocy dla Ukrainy. Przyłączamy się do akcji organizowanej przez miasto Katowice. https://katowice.eu/dla-mieszka%C5%84ca/aktualnosci?ItemID=5150&ListID={75169DCB-89EF-46CD-A876-165C1E838909}

Potrzebne artykuły można przynosić do świetlicy lub sekretariatu!