You are currently viewing Wrzesień 2022

Wrzesień 2022

Pasowanie na ucznia

Uroczyste pasowanie na ucznia Naszej Szkoły. Dzieciaki spisały się fantastycznie, zostały uroczyście przyjęte do naszej społeczności uczniowskiej. Gratulujemy UCZNIOM i ich rodzicom oraz pani Ani i pani Mariolce.

Dzień chłopaka

W piątek obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nasi chłopcy bardzo pięknie prezentowali się w krawatach.

Tydzień szczęścia w Naszej Szkole

W Naszej Szkole trwa Tydzień Szczęścia. Dzieje się dużo. Szczegóły akcji Tydzień szczęścia w szkole na – https://happinessatschool.pl/

Dzisiaj prezentujemy filmy przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli. Klasa 2a z panią Agnieszką i klasa 3a z panią Patrycją.

#tydzienszczesciawszkole2022 #happinessatschool

Pierwszy tydzień nauki

Pierwszy tydzień szybko minął na różnych aktywnościach, zadaniach, wspólnie spędzanym czasie.

Po minach naszych uczniów i nauczycieli widać, że wszyscy dobrze się czują w Naszej Szkole.

Definitywne pożegnanie wakacji 🙂

Klasa 2a śpiewająco i ostatecznie pożegnała wakacje.