You are currently viewing Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

25 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny w Naszej Szkole. Były tradycyjne świadectwa, wręczane przez Panią Dyrektor. Jak co roku każdy z uczniów otrzymał indywidualne wyróżnienie. W klasach I do III odbyła się „Familiada” a odchodzący uczniowie 8 klasy przygotowali specjalne przedstawienie niespodziankę. Jak co roku w naszej auli brakło miejsc siedzących :). Naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Wszystkie zdjęcia znajdziecie: TUTAJ

Przedstawienie uczniów i nauczycieli klasy 8

To było coś niesamowitego. Jak padło w licznych komentarzach prawdziwy „Teatr Telewizji”. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich nauczycieli. Gratulacje dla naszym absolwentów. Życzymy Wam wszystkiego dobrego w nowych szkołach.