You are currently viewing Kampania społeczna AUTYZM. CODZIENNOŚĆ

Kampania społeczna AUTYZM. CODZIENNOŚĆ

Relacja z konferencji Autyzm. Codzienność

Nasi nauczyciele wspomagani przez dyrekcję i grono pedagogiczne podzielili się dobrymi praktykami stosowanymi w Naszej Szkole z uczestnikami konferencji Popatrz na autyzm odwrotnie od Z jak Zrozum do A jak Akceptuj.

Wystąpienie Pani Patrycji Ostrowskiej i Pana Daniela Syrek można obejrzeć na naszym kanale na YouTube. Prezentacja naszych dobrych praktyk trwa około 25 minut.

Konferencja

pod hasłem:

Popatrz na autyzm odwrotnie
od Z jak Zrozum do A jak Akceptuj

Szkoła przyjazna uczniom z autyzmem. Przykłady dobrych praktyk

Z prawdziwą dumą możemy już ogłosić, że Nasza Szkoła będzie miała przyjemność zaprezentować nasze własne przykłady dobrych praktyk na ogólnopolskiej konferencji „Szkoła przyjazna uczniom z autyzmem”. Wydarzenie, które odbędzie się 29 kwietnia w ramach kampanii społecznej AUTYZM. CODZIENNOŚĆ cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem, że nie ma już wolnych miejsc na konferencję! Dobra wiadomość jest taka, że na pewno zdamy Wam z niej relację.

29 kwietnia 2021 r.

https://www.metis.pl/content/view/3645/1/