You are currently viewing Robot Edu Photon

Robot Edu Photon

Dzięki uczestnictwu w programie „Laboratoria Przyszłości” nasi uczniowie poznają podstawy kodowania i programowania podczas zabawy z naszym Photonem. Nauka poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty wśród naszych uczniów. Cieszymy się, że możemy wspierać ich rozwój wykorzystując najnowsze technologie.

Nasza Szkoła dołączyła do programu #laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Więcej informacji: https://naszaszkola.katowice.pl/sprawozdanie-z-wykorzystanych-srodkow-w-ramach-programu-laboratoria-przyszlosci/

#laboratoriaprzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje